ВИШЕ ОД ШКОЛЕ

...

претрага:  


Настава

  • На овој страни пронаћи ћете ко ради у школи. Са наставницима и учитељима ваше деце можете разговарати у терминима отворених врата (рубрика: „Свакодневни рад“), а за старије разреде организују се и колективна отворена врата сваке прве среде у месецу од 17 часова.

  • Јелена Ћирић I/1
    Мирјана Јовановић I/2
    Маја Герасимовић I/3
    Катарина Гацин I/4
    Јасмина Милићевић I/5


  • Слађана Лалић II/1
    Ивана Цмиљановић-Косовац II/2
    Ивана Брстина II/3
    Тихомир Ножинић II/4
    Ивана Миленковић II/5
    мр Марјана Остојић II/6


  • Учитељ Разред
    Биљана Ристовић III/1
    Татјана Миленковић III/2
    Александра Ивезић III/3
    Мирјана Живић III/4
    Сања Димић III/5


  • Клара Ђулинчев IV/1
    Мира Роланд IV/2
    Вера Стојановић IV/3
    Сања Вујисић IV/4
    Јелена Пантић IV/5
    Сандра Радовановић IV/6


  • Горица Леонтијевић енглески језик
    Бојана Никић Вујић енглески језик
    Сања Кончаревић боравак
    Ева Јовић боравак
    Слађана Бозољац боравак
    Александра Бабић боравак


  • Наставник СРПСКИ ЈЕЗИК Разред
    Станко Кржић видети у распореду часова
    Олга Урошевић видети у распореду часова
    Светлана Бубало видети у распореду часова
    Јасмина Ђорђевић видети у распореду часова
    Јелена Лечић видети у распореду часова
    Мирковић Милица видети у распореду часов


  • Наставник СТРАНИ ЈЕЗИК Страни језик Разред
    Маргита Почековац руски језик видети у распореду часова
    Слађана Петровић - Танасијевић руски језик видети у распореду часова
    Maрина Милошевић руски језик видети у распореду часова
    Весна Тутуновић енглески језик видети у распореду часова
    Лепосава Љешевић енглески језик видети у распореду часова
    Драгана Васиљевић - Кокотовић енглески језик видети у распореду часова
    Јелена Мутавџић енглески језик видети у распореду часова
    Горица Леонтијевић енглески језик видети у распореду часова
    мр Бојана Никић Вујић енглески језик видети у распореду часова


  • Наставник МАТЕМАТИКА Разред
    Оливера Сретовић видети у распореду часова
    Љиљана Рајчић видети у распореду часова
    Сузана Милићевић видети у распореду часова
    Светлана Томић видети у распореду часова
    Мирковић Маријана видети у распореду часова


  • Наставник НАУКЕ Предмет Разред
    Александра Поповић физика видети у распореду часова
    Љиљана Костић физика видети у распореду часова
    Јелена Дробњаковић хемија / биологија видети у распореду часова
    Снежана Николић хемија видети у распореду часова
    Ивана Дамњановић биологија видети у распореду часова
    мр Дејан Бошковић биологија видети у распореду часова
    Тијана Морић биологија видети у распореду часова
    Светлана Петровић историја видети у распореду часова
    Немањa Пантић историја видети у распореду часова
    мр Зорана Петровић географија видети у распореду часова
    Јелена Томић географија видети у распореду часова


  • Наставник ТЕХНИКА Предмет Разред
    Гордана Милосављевић техничко образовање видети у распореду часова
    Станковић Звонко техничко образовање видети у распореду часова
    Мирослав Крњић техничко образовање видети у распореду часова
    Ненад Стаменовић техничко образовање видети у распореду часова
    Олга Вујин информатика и рачунарство видети у распореду часова
    Катарина Баришић информатика и рачунарство видети у распореду часова


  • Наставник КУЛТУРА Предмет Разред
    Огњен Мирковић ликовна култура/ цртање, сликање и вајање видети у распореду часова
    Милан Андрић ликовна култура видети у распореду часова
    Јована Обрадовић музичка култура видети у распореду часова
    Бранимир Ђокић музичка култура видети у распореду часова


  • Наставник ФИЗИЧКО Разред
    Сузана Јанковић видети у распореду часова
    Владимир Цвикић видети у распореду часова
    Стојковић Драшко видети у распореду часова
    Јелена Матијашевић видети у распореду часова


  • Наставник ИЗБОРНИ Предмет Разред
    Александра Петровић грађанско васпитање видети у распореду часова
    Јелена Лечић грађанско васпитање видети у распореду часова
    Наташа Китаноска грађанско васпитање од првог до осмог
    Снежана Баралић веронаука од првог до осмог


  • Управа

    Драгана Дејановић Ковачевић директор
    Саша Божић помоћник директора/ дефектолог
    Марија Николић педагог
    Бојана Рубежановић психолог